KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11811567
nr 1181 1567
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Akvarell, Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Picknick, oramad, bladets mått: 49x64
Kondition: slitage, skador
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
600 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:38:35
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén